Genel

Bağışıklık sisteminiz için en iyi 7 vitamin takviyesi

  1. C Vitamini —Güçlü bir bağışıklık sistemini desteklemek için en iyi araştırılmış vitaminlerden biri C Vitamini ve kanıtlanmış bir süperstar. Güçlü bir antioksidandır ve sağlıklı bir bağışıklık sistemi için hayati önem taşıyan sağlıklı dokuların korunmasını destekler. Gün boyu bağışıklık desteği için 500 mg bitki bazlı C vitamini içeren Nutrilite C Vitamini Genişletilmiş Salım. * Doğanın en konsantre C vitamini formlarından biri olan aserola kirazı ile üretilir ve kendi çiftliklerimizde yetiştirilir. Sadece bir porsiyon yedi portakal, 16 limon veya altı greyfurttan daha fazla C vitamini sağlar! Ve çocuklar Nutrilite Çocuk Çiğneme C seçeneğini sevecekler.
  2. D Vitamini —Vücudumuz güneşe maruz kaldığımızda D Vitamini üretir – ancak şimdi hayat her zamankinden daha fazla içeride hareket etti. D vitamini dişleri, kalp sağlığını ve elbette bağışıklık sistemini destekler. *D vitamini eksikliği, ruh haliniz de dahil olmak üzere genel sağlığınız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Güçlü bir kombinasyon için Nutrilite Vitamin D’yi hem D3 hem de D2 ile deneyin. Bonus: Bizimki, doğanın en konsantre botanik D vitamini kaynaklarından biri olan Nutricert sertifikalı bir çiftlikte yetiştirilen mantarlardan elde edilir!
  3. Günlük Vitaminler – Geçici stres, çevremiz ve hatta zayıf bir diyet bile oksidatif strese katkıda bulunabilir. Oksidatif stres, vücudumuzun çok fazla serbest radikali olduğunda ve bunları ortadan kaldırmak için yeterli antioksidan olmadığında ortaya çıkar. Vitamin ve mineral boşluklarını doldurmak ve vücudunuza oksidatif stresten kurtulmak için gereken ekstra antioksidan vitamin ve mineral desteği vermek için (ve çocuklara) Nutrilite Daily ve Nutrilite Kids Chewable Daily gibi günlük bir takviye ekleyin. Ve tekrar dengeyi sağlayın.*
  4. Double X – Vitaminler, mineraller ve phytonutrients içeren güç dolu takviyeler, sağlıklı bir kalp, beyin, gözler, cilt, kemikler – ve evet, bağışıklık sistemini de desteklemeye yardımcı olur. * Nutrilite Double X takviyesi ile beslenmenize toplam paketi verin, Bu, spektrumdaki her renkten bitkisel besinler ve %222 C vitamini,% 100 D vitamini ve %360 E vitamini günlük porsiyonları dahil olmak üzere 22 temel vitamin ve mineral sağlar! Biz güç dolu olduğunu belirtti!
  5. E Vitaminleri —Başka bir güçlü antioksidan E Vitamini’dir. E vitamini, serbest radikallerden antioksidan koruma sağlar ve vücudunuzdaki hücresel sağlığı destekler. * Önerimiz? Vücudunuzun E Vitamini emmesini kolaylaştırmak için lesitin içeren Nutrilite Çiğneme E Vitamini
  6. Ekinezya -Çoğu insan vücudun savunma sistemini desteklemek için ekinezyaya ulaşır – ve bunun iyi bir nedeni vardır. Ekinezya, dünyanın dört bir yanındaki insanlar tarafından vücudun doğal direncini desteklemek için yaygın olarak kullanılmaktadır. * Nutrilite Ekinezya, saflık ve güç için garanti edilir ve Nutrilite organik çiftliklerinde yetiştirilen bitkilerden elde edilen ekinezya kullanır. *** Tescilli, üçlü bir karışımı vardır. bağışıklık fonksiyonunu desteklemek için klinik olarak test edilmiş özler! * Vücudunuzun doğal direncinin desteğe ihtiyacı olduğunu hissettiğinizde bunu hemen alın. Vücudun doğal direncinin desteklenmesi gerektiğinde hemen üç tablet alın.
  7. Probiyotikler – Vücudunuzun bağışıklığının yaklaşık %70’i bağırsaklarınızdaki hücrelerde olur! Bağırsağınız sadece bağışıklık desteği sağlamakla kalmaz, aynı zamanda burada listelenen tüm besinleri emdiğiniz yerdir. Bağışıklık ve sindirim desteği * için Probiyotik hareket halindeyken çubuk paketlerine Nutrilite Dengesi İçinde ekleyin – tam yedi şişe kombucha kadar probiyotik! Çocuklar için Nutrilite Çocuk Çiğneme Probiyotikini öneriyoruz. Probiyotiklerinizi gastrointestinal sağlığı ve iyi bağırsak dengesini desteklemek için Nutrilite Fiber Toz takviyesi ile eşleştirebilirsiniz. *

Vücudunuz karmaşık bir sistemdir ve onu dengede tutmak bir anahtardır. Bağışıklık sisteminizi ve genel sağlığınızı ve sağlığınızı desteklemek için bu sağlıklı bağışıklık kahramanları listesiyle destekleyin.

Bir cevap yazın