BAŞARIYA İLHAM VEREREK

İnsanların daha iyi hayatlar yaşamasına yardımcı oluyoruz.

Var olma nedenimiz basit. Daha iyi, daha sağlıklı yaşamlar için varız. Başkalarının bu inancı anlamalarına yardımcı olmak için işimizin üzerine inşa edildiği altı değeri takip ediyoruz: ortaklık, dürüstlük, kişisel değer, başarı, kişisel sorumluluk ve serbest girişim.

Başarısı kanıtlanmış bir işletme

Kapsamlı kişiselleştirilmiş, sağlıklı beslenme, güzellik ve ev ürünlerimiz, insanların daha dengeli ve aktif bir yaşam sürmelerine yardımcı olur.

Dünya çapında insanların her gün kullandıkları yaklaşık %100 yüksek kaliteli beslenme, güzellik ve ev ürünlerini %100 memnuniyet garantisi ile üretiyoruz. Aslında biz, diğer tüm doğrudan satıcılardan daha fazla memnuniyet garantisi ile satıyoruz.

60’tan fazla dili kapsayan 100’den fazla ülke ve bölgede faaliyet gösteriyoruz. 15.000’den fazla çalışan 500’den fazla bilim adamı, mühendis ve teknik uzmanı içeriyor.

Dünyada 10 milyondan fazla insan, ürünlerimizi kendileri ve aileleri için kullanıyor.

400
ÜRÜN
1000000
İŞLETME
156
ÜLKE
100
PAZAR

Geliştirilmiş Promise korumaları ile her an yanınızdayız

PROMISE KORUMALARI

dusuk-maliyet

DÜŞÜK MALİYETLİ, DÜŞÜK RİSKLİ

Yeni müşteriler ön koşulsuz satın alma ve ücretsiz kayıt imkanı sağlıyoruz.

garanti

GARANTİ PROGRAMLARI

Su arıtıcı sistemleri ve tencere setlerimiz gibi dayanıklı ürünlerimiz için üstün koruma sağlıyoruz.

veri-guvenlik

VERİ KORUMASI

Kişisel verilerin iş uygulamalarımızda en yüksek etik standartları koruyarak gizlilik yasalarına uygun bir şekilde toplama ve kullanma sözü verir.

memnuniyet

%100 MEMNUNİYET GARANTİSİ

İade işlemleri de dahil olmak üzere, satış sonrası destek hakkında memnuniyeti garanti ediyoruz. Tüm ürünlere 90 gün boyunca geçerli iade veya değişim hakkı sağlar.

muster-destek

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Kurumsal ve bireysel müşteriler için ürünler hakkındaki soru, destek ve yardım taleplerini ek ücret talebi olamadan gerçekleştirme sözünü verir.

bilgi-al

BİLME HAKKI

Amway; Kurumsal ve bireysel müşterilerin, tüketici koruma kanunu ve ‘bilgi edinme hakkı’ yasasının yükümlülüklerini yerine getirir.

Sertifika ve Tanıma Programları

Safer Choice Partnership

Daha Güvenli Seçim, tüketicilerin siz, aileniz ve çevre için daha güvenli olan ürünleri tanımlamasına yardımcı olan ABD EPA gönüllü bir programdır. Bir ürün formülü ve ambalajındaki her bileşen, güvenlik ve sürdürülebilirlik için EPA kriterlerini karşılamalıdır. Kırk üç farklı Amway Evde Bakım formülü daha güvenli bir seçimdir.

NSF International

NSF International, titiz standartları olan bir halk sağlığı ve güvenliği şirketidir. NSF, 30 yıldan uzun bir süredir malzeme güvenliği, yapısal bütünlük ve kirletici madde azaltma iddiaları için eSpring ™ üniteleri de dahil olmak üzere Amway su arıtma sistemlerini bağımsız olarak onaylamıştır.

Safer Choice İngiliz Alerji Vakfı

İngiliz Alerji Vakfı, alerjenlere maruz kalmayı azaltan veya ortadan kaldıran ürün ve cihazların faydalarını test etmek ve tanıtmak için dünya çapında üreticilerle çalışan tıbbi bir yardım kuruluşudur. Atmosphere ™ Hava Arıtma ürünleri gibi Onay Mührünü alan ürünler, bağımsız bir laboratuvar tarafından yürütülen ve önde gelen alerji uzmanı tarafından oluşturulan protokolleri karşılayan bilimsel testlerden geçmiştir.

Mükemmelliği Bilimden Alıyoruz

KALİTE VE İNOVASYON

Bilimsel mükemmellik tarafından yönlendirilir. Bilim adamlarımız ve mühendislerimiz keşif ve yeniliği bir üst seviyeye taşıyor. Asla geçmiş başarılara dayanmıyoruz, onların üzerine inşa ediyoruz. Ürünlerimizi ve dijital deneyimlerimizi sizler için daha iyi hale getirme yaklaşımımızda gayretli ve yaratıcıyız.

BİLİM GÜCÜ

60 yılı aşkın süredir sağlık ve sağlıklı yaşamda küresel bir lider olan birinci sınıf bilim insanlarımız, mühendislerimiz ve ürün geliştirme uzmanlarımız önde gelen beslenme, güzellik ve evde bakım ürünlerinin arkasındaki güçtür.

BİLİMİN EN İYİSİ

Ürün geliştirme araştırmasının bazı bölümlerinin arkasındaki çabalar rekabetçi amaçlar için gizli tutulurken, diğerleri farklı bir yaklaşım gerektirir: paylaşım. İster bilimsel dergilerde yayınlanmak üzere araştırmamızı ister yeni bir patent için başvuruda bulunmayı ister kamu malı için bir çalışmanın sonuçlarını açıyor olsun, Ar-Ge bilimsel araştırmayı ilerletmek için paylaşmanın önemine inanıyoruz.